Get Adobe Flash player

Galeria

VI edycja

VI Przegląd Osób "Którym Wędruje się Trochę Trudniej"

VI Przegląd Osób „Którym Wędruje się Trochę Trudniej”

VI edycja Przeglądu Twórczości Osób, „Którym Wędruje Się Trochę Trudniej”, przygotowana po raz pierwszy przez Fundację „Uwierzcie w nas”, jak zwykle wplotła się w obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji.

14 listopada 2015 r. płyta kołobrzeskiej hali Milenium zmieniła się w scenę dla wyjątkowych artystów. Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem BRATERSTWA, które w obliczu wydarzeń
w Paryżu nabrało innego wymiaru. W swoim przemówieniu otwierającym tegoroczny przegląd Prezes Fundacji Małgorzata Szmidt wyraziła solidarność z rodzinami ofiar tej tragedii.
W sobotnie popołudnie halę odwiedziło ponad stu wykonawców i wielu przyjaciół, znajomych, którzy w tym dniu chcieli podziwiać i oklaskiwać artystów. Na scenie zaprezentowały się osoby
z ośmiu kołobrzeskich placówek, od maluchów z integracyjnych przedszkoli, po młodzież
i dorosłych z placówek o profilu integracyjnym i specjalnym. Nasze zaproszenie przyjęli również goście 
z Karlina (NOREW) i Rymania (Fundacja Słoneczko).

Jak co roku aktorzy zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności, talenty i mogli przeżyć swoje pięciu minut w blasku reflektorów. Ich rodzice, opiekunowie i terapeuci mieli możliwość wspólnego przeżywania barwnego widowiska. Natomiast słowa piosenki finałowej „My też możemy się śmiać, nie patrzcie na nas tak dziwnie…” powinny być przesłaniem dla nas wszystkich.

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031