Get Adobe Flash player

VI edycja Przeglądu Twórczości Osób, „Którym Wędruje Się Trochę Trudniej”

VI edycja Przeglądu Twórczości Osób, „Którym Wędruje Się Trochę Trudniej”, przygotowana po raz pierwszy przez Fundację „Uwierzcie w nas”, jak zwykle wplotła się w obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji.

14 listopada 2015 r. płyta kołobrzeskiej hali Milenium zmieniła się w scenę dla wyjątkowych artystów. Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem BRATERSTWA, które w obliczu wydarzeń w Paryżu nabrało innego wymiaru. W swoim przemówieniu otwierającym tegoroczny przegląd Prezes Fundacji Małgorzata Szmidt wyraziła solidarność z rodzinami ofiar tej tragedii.

W sobotnie popołudnie halę odwiedziło ponad stu wykonawców i wielu przyjaciół, znajomych, którzy w tym dniu chcieli podziwiać i oklaskiwać  artystów.  Na scenie zaprezentowały się osoby z ośmiu kołobrzeskich placówek, od maluchów z integracyjnych przedszkoli, po młodzież i dorosłych z placówek
o profilu integracyjnym i specjalnym. Nasze zaproszenie przyjęli również  goście z Karlina (NOREW) i Rymania (Fundacja Słoneczko).
Jak co roku aktorzy zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności, talenty i mogli przeżyć  swoje pięciu minut w blasku reflektorów. Ich rodzice, opiekunowie i terapeuci mieli możliwość wspólnego przeżywania barwnego widowiska. Natomiast słowa piosenki finałowej „My też możemy się śmiać, nie patrzcie na nas tak dziwnie…”  powinny być przesłaniem dla nas wszystkich.

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930